Strona główna»O nas
O nas

Nasza firma jest bezpośrednim importerem wysokiej klasy mebli nowych i używanych  renomowanych firm zachodnich. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno oryginalne antyki jak również repliki. Specjalizujemy się również w sprzedaży oświetlenia oraz dodatków (bibelotów). Nasze meble cechuje oryginalność, niepowtarzalne wzornictwo oraz jakość (wykorzystujemy nasze doświadczenie do selekcjonowania każdego kupowanego mebla). Realizujemy również indywidualne zamówienia. Zapewniamy transport zakupionych u nas mebli na terenie małopolski. W przypadku reszty kraju korzystamy z usług firmy kurierskiej UPS. Prowadzimy sprzedaż ratalną a także hurtową.

Firma AS istnieje na rynku od 2001 roku. Na przełomie tych lat zdobyliśmy wiele międzynarodowych kontaktów oraz doświadczenia w kupowaniu i sprzedawaniu mebli, o czym świadczy zadowolenie klientów oraz ilość pozytywnych komentarzy. Zaufało nam już wiele osób, posiadamy tylko pozytywne opinie, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie w serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

Nasze meble można kupić w punktach sprzedaży, których dokładny adresy znajdą Państwo w zakładce Sklepy oraz poprzez serwis aukcyjny Allegro.pl.